Astroloji

 

 

Akrep 2021-11-29
Ticari faaliyetlerinizde hedef kitlenizi büyütmek istiyorsunuz. Yanlış seçim yapmamak adına ortaklarınızla görüşme gerçekleştireceksiniz. Onlarla yaptığınız toplantılar sonucu belirlediğiniz hedefler ve çizdiğiniz rotada yol almaya gayret göstereceksiniz.
Aslan 2021-11-29
Kişisel ifadelere yer vermek yerine toplumsal konularla ilgili düşüncelerinizi açıklamak isteyeceksiniz. İnsanlarla konuşmak istemediğiniz, kaçmak istediğiniz özel konularınız olabilir. Kendinizi insanlardan sakınmak size iyi gelmeyebilir onlardan kaçmak yerine mücadele etmeye çalışın.
Balık 2021-11-29
Çevrenizin size özel davranmasını bekliyorsunuz. Kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istemeniz kabul görmeyebilir. Görmek istediğiniz ilgiyi çevrenizden görmek istemek yerine öncelikle kendiniz kendinize göstermeli varsa partnerinizden bu sevgiyi talep etmelisiniz. Lütfen duygularınızı doğru yönetin sonrasında pişman olacağınız yanlışlıklara başvurmayın.
Başak 2021-11-29
Yeni bir projeyi hayata geçiriyorsunuz. Gücünüze güç katacak bu projede çevrenizden ve ailenizden gerekli desteği alacaksınız. Ama lütfen güç zehirlenmelerine karşı dikkatli olun.
Boğa 2021-11-29
Ebeveyn kaynaklarınızı yatırım amaçlı değerlendirmek isteyeceksiniz. Harekete geçtiğiniz alanda uzman görüşüne başvuruyorsunuz. Görüşmeler sonucunda karlı bir yatırımın altına girebilir ve elinizdeki imkanları çok iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.
İkizler 2021-11-29
Aşk hayatınız da radikal bir karar alıyorsunuz. Karakter yapınıza uymayan bir teklifi kabul ediyorsunuz. Bu ilişki sizi Çok farklı bir noktaya götürebilir. Aldığınız ani karar hayatınızda unutamayacağınız bir zaman dilimini yaşamanıza neden olabilir.
Koç 2021-11-29
İstediğinizi elde ettiğiniz bir gün. Tasarlayarak oluşturduğunuz her şey gerçekleşiyor. Şimdi hayal ettiklerinizi yaşama sırası… Keyfini sürerek hayallerinizin gerçekleşmesini izleyin.
Kova 2021-11-29
Taşınma kararınızı hayata geçiriyorsunuz. İstediğiniz şartlara sahip evi buluyorsunuz. Bu heyecan sizi bugünlerde çok hareketli kılabilir ve taşınma telaşı içinde biraz gergin olabilirsiniz.
Oğlak 2021-11-29
Asla kabul etmem dediğiniz bir konuda mecburiyetlerinizin önem arz etmesinden dolayı kabullenişe geçiyorsunuz ve hayır dediğiniz şeyi yapıyorsunuz. İnatçı olduğunuz alanı deneyimlerken çevrenizden bu konuyla ilgili çokça eleştiri duyabilirsiniz.
Terazi 2021-11-29
Sağlıklı iletişim kuramıyorsunuz. Paylaşmak istediğiniz kelimeler boğazınızda düğümlenecektir. Yaşadıklarınız konuşmanıza engel oluyor. Bazı şeyleri artık içinizde yaşamak yerine konuşarak çözmeyi denemelisiniz. Kendinize bu kadar yüklenmeye hakkınız yok. lütfen düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmaya çalışın.
Yay 2021-11-29
Başlangıç için enerjiniz yükseliyor. Hayatınıza yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. Bu yenilik özellikle çok istediğiniz konulardan başlayarak hayatınızın geneline yayılarak devam eden uzun bir süreç olabilir. Adımlarınızı doğru atın.
Yengeç 2021-11-29
Ruhsal olarak yorgun olabilirsiniz. Yaşadıklarınızın ağırlığı günlük hayatınızı etkileyebilir. Bir şey yapmak istemeyebilir ve kendi kabuğunuza çekilerek derin düşüncelere dalabilirsiniz. Çok düşünmek sizin için iyi olmayabilir, her ne olursa olsun hayattan kopmamaya önem verin.

 

 

Kaynak: 2021-11-29

 

Alıntı Yazarlar
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı